Aktualnie poszukujemy: Account Manager | Senior Account Executive

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko

ACCOUNT MANAGER

Miejsce pracy

Warszawa / Gdańsk

Co oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z globalną korporacją
  • dostęp do szkoleń
  • możliwość rozwoju w zakresie sprzedaży i marketingu
  • możliwość prowadzenia projektów dla Klientów serwisu twitter.com
  • swobodną atmosferę w pracy

Zakres obowiązków

  • optymalizacja kampanii reklamowych na Twitterze
  • budowanie oraz utrzymywanie pozytywnej relacji z istniejącymi klientami firmy
  • bieżące wsparcie klientów w prowadzeniu działań reklamowych na Twitterze
  • przygotowywanie raportów z efektywności przeprowadzonych działań
  • prowadzenie szkoleń z panelu reklamowego dla nowych klientów firmy
  • ścisła współpraca z Działem Sprzedaży

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (dopuszczalne w trakcie studiów)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dokładność
  • chęć rozwoju
  • wiedza na temat prowadzenia kampanii w mediach społecznościowych będzie atutem

Zgłoszenie

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoje CV na adres praca@140media.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez 140 Media Agency Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest 140 Media Agency Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Sobótki 21b/2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.